Lisatud ostukorvi

Tellimine

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Tellitud pakid saab kätte Buduaari kontorist eelnevalt kokkulepitud ajal (Peterburi tee 81, Tallinn) või soovi korral sulle sobivast SmartPosti automaadist (väiksemale pakile lisandub saatekulu 2.59 €, mis tasutakse pakiautomaadis kättesaamisel). Suurema paki kättetoimetamise tasu sõltub paki mõõtmetest, mille maksumus kujuneb vastavalt SmartPosti hinnakirjale.

Alates 60 € tellimusest on saatmine tasuta!

 

Ajakiri Buduaar käib aastas 6x ehk üle kuu.

PS: Tehes aastatellimust, märkida kindlasti ära Smartpost lahtrid, vastasel juhul ei saa me kingitust saata.

Kingituse kättesaamiseks: märkida ära Smartpost lahtrid (saatmistasu al. 2.59€) või tulla kontorisse järgi (Peterburi tee 81, Tallinn - eelnevalt kokku leppida).

NB: Vormistades aastatellimuse, ei tule postkasti pildil olev ajakiri. Foto on illustratiivsel eesmärgil.

 

BUDUAARI LIVE  TURG tuleb taas ja seekord Ülemiste Keskuses 10. septembril kell 10-18! 

Tegu on suurepärase võimalusega oma seisma jäänud riietele parem omanik leida ja sellega ka kasumit teenida.

Buduaari LIVE turg ei ole lihtsalt ostupidu, vaid see on äge päev koos sõbrannadega ja kolleegidega.

Loe lisainfot ja tingimusi siit: https://buduaar.tv3.ee/buduaari-turg-live/

NB! Ostes müügiplatsi/inventari, nõustud ürituse tingimustega. 

 

Küsimuste ja poolelijäänud tellimuste korral võtke palun ühendust buduaarinfo@tv3.ee.

Ostukorv
Nimi Hind Kogus Muuda kogust
Tellija
Saaja
Täida lahtrid juhul, kui tellimuse saaja erineb tellimuse tegijast.
Aadress
Vali pakiautomaat, kui soovid oma tellimust saada pakiautomaati (PS! Ajakirju saadetakse ainult postkasti)
Tellimistingimused ja Privaatsustingimused

1. Tellija õigused 

1.1. Tellijal on õigus saada Väljaannet tema poolt tellitud perioodiks tema poolt näidatud aadressil. 

1.2. Tellijal on õigus tellida Väljaanne Väljaandja poolt sätestatud hinna ja fikseeritud tingimustega. 

1.3. Tellijale saadetav Väljaanne peab olema korrektne ja komplektne ning vastama Väljaandja poolt fikseeritud tingimustele. 

1.4. Tellijal on õigus esitada Väljaande kojukannet ja Väljaannet ennast puudutavaid pretensioone Väljaandja klienditeenindusse (Buduaar Meedia OÜ, Peterburi tee 81, Tallinn, tel 617 7158).

1.5. Tellijal on õigus nõuda tellimuse annulleerimist juhul, kui Väljaandja pidevalt rikub antud kokkuleppega talle pandud kohustusi. Tellimus annulleerimiseks peab Tellija Väljaandjale esitama kirjaliku avalduse, milles on fikseeritud ka annulleerimise põhjus. 

1.6. Tellimuse annulleerimise korral on Tellijal õigus nõuda tagasi tellimuse maksumus annulleerimise kuupäevast kuni tellimisperioodi lõppkuupäevani. Sellest arvestab Väljaandja maha 10% annulleerimiskuludena, kuid mitte vähem kui 3,20 eurot. Tellimuse annulleerimiseks esitatavas kirjalikus avalduses peab Tellija näitama ära oma pangakonto numbri ja valdaja. Sularaha tagasimakseid Väljaandja ei teosta. Tellimuse annulleerimise korral kannab Väljaandja väljamaksmisele kuuluva summa Tellija poolt kirjalikus avalduses näidatud pangaarvele. Väljaandja ei teosta tagasimakseid juhul, kui tellimus on vormistatud koos tasuta lisaväärtusega. Tellija ei ole kohustatud annulleerimistasu maksma juhul, kui tellimuse annuleerimise põhjusena on tõestatud Väljaandja süüline tegevus või tegevusetus.

1.7. Tellijal on õigus oma tellimus ümber adresseerida, selleks tuleb esitada soov Väljaandja klienditeenindusse telefoni, faksi, e-posti või kirja teel. Ümberadresseerimine jõustub hiljemalt 10 tööpäeva pärast alates vastava teate saabumisest Väljaandja klienditeenindusse. 

2. Tellija kohustused 

2.1. Tellimuse vormistamisel on Tellija kohustatud esitama tellimuse teostamiseks vajalikud andmed: ees- ja perekonnanimi, täpne aadress (tänav, maja nr, korteri nr, postiindeks, linna/asula või küla/maakond), kontakttelefon (võimalusel tööl ja kodus) ning e-posti aadress.

2.2. Juhul kui Tellija esitatud andmed on vigased ja/või mittetäielikud ning ei vasta punktis 2.1. fikseeritule, ei garanteeri Väljaandja Väljaande nõuetekohast kojukannet. 

2.3. Tellija omab turvalist, Väljaande mõõtmetele vastavat ning Tellija postkastina identifitseeritavat postkasti. 

2.4. Juhul kui Tellija postkast ei vasta punktis 2.3. fikseeritud tingimustele, ei garanteeri Väljaandja nõuetekohast Väljaande kojukannet. 

2.5. Tellija tagab turvalise ja vaba ligipääsu oma postkastile Väljaande ilmumispäeval alates kell 5.00.

2.6. Juhul kui Tellija ei taga juurdepääsu postkastile vastavalt punktis 2.5. fikseeritud moel, ei garanteeri Väljaandja nõuetekohast Väljaande kojukannet. 

2.7. Tellija tasub tellimuse eest õigeaegselt ja täielikult. Vastasel juhul ei garanteeri Väljaandja Väljaande kojukannet kokkulepitud tingimustel.

2.8. Tellimuse vormistamisega kinnitab Tellija, et on nõus antud kokkuleppes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma. 

3. Väljaandja õigused 

3.1. Väljaandjal on õigus kehtestada Väljaande tellimuse hind ja muud tellimistingimused. Soovituslikult teavitab Väljaandja tellimishinna ja -tingimuste muudatustest Tellijat 14 päeva enne nende jõustumist või muutumist. 

3.2. Väljaandjal on õigus peatada või lõpetada Väljaande osaline või täielik kirjastamine. Soovituslikult teavitab Väljaandja Tellijat sellest 7 päeva enne jõustumist. 

3.3. Juhul kui Tellija ei täida antud kokkuleppega talle pandud kohustusi, ei garanteeri Väljaandja tellimuse jõustumist ja/või nõuetekohast Väljaande kojukannet. 

3.4. Väljaandjal on õigus nõuda kokkuleppe punktide 2.1., 2.3. ja 2.3. täitmist Tellija poolt. Juhul kui Tellija ei tee seda 14 päeva jooksul, on Väljaandjal õigus tellimus peatada või lõpetada. 

4. Väljaandja kohustused 

4.1. Juhul kui Tellija täidab kõiki talle pandud/antud kokkuleppega fikseeritud kohustusi, garanteerib Väljaandja Väljaande tellimuse vastavalt Väljaandja kehtestatud tingimustele ja nõuetekohase ning õigeaegse kojukande. 

4.2. Väljaandja kohustub Tellijani toimetama korrektse ja komplektse Väljaande. 

4.3. Väljaandja kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik Tellija pretensioonid. 

4.4. Väljaandja kohustub Tellija pretensiooni lahendama juhul, kui pretensiooni põhjused on Tellijast mittesõltuvad. Juhul kui pretensiooni põhjus on Tellija põhjustatud, peab Tellija selle koheselt kõrvaldama. 

4.5. Juhul kui Tellija ei saa pidevalt või aeg-ajalt Väljaannet ning on omalt poolt täitnud kõiki antud kokkuleppega talle pandud kohustusi, kohustub Väljaandja saamata jäänud päevade võrra tasuta pikendama Tellija tellimuse lõppkuupäeva.

 

Loe privaatsustingimusi siit: https://buduaar.tv3.ee/privaatsustingimused/

 

swed seb lhv
X